• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA LANA (65)

Вила Лана се наоѓа во Сутоморе,  на помалку од 300м. оддалеченост од плажа и околу 10 минути од центарот на градот.

Вилата располага со 1/2, 1/3 и 1/4 сoби. Сите соби се комплетно опремени со сопствена кујна, купатило, ТВ, WI – FI, клима, балкон.

Исто така поседува свој сопствен паркинг кој е бесплатен за гостите во вилата.

 

ЦЕНОВИНК - ЦРНА ГОРА ЛЕТО 2021 | ВИЛА ЛАНА – СУТОМОРЕ

ТЕРМИН

11.06-18.06

18.06-25.06

25.06-02.06

02.07-09.07

09.07-16.07

16.07-23.07

23.07-30-07

30.07-06.08

06.08-13.08

13.08-20.08

20.08-27.08

27.08-03.09

03.09-10.09

НОЌЕВАЊА

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

1/2

159€

169€

179€

199€

219€

219€

229€

239€

249€

249€

239€

219€

179€

1/3

199€

209€

219€

269€

289€

289€

299€

309€

319€

319€

309€

289€

219€

1/4

229€

239€

249€

295€

319€

319€

329€

339€

349€

349€

339€

319€

239€

 

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
10% ПОПУСТ НА СИТЕ ТЕРМИНИ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 15.06.2021

 

НАПОМЕНА:

- Цените се дадени за наем на соба за 7 ноќевања/8 дена
- Цена за повратен билет за возрасен 40 евра

- Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден до 10:00 часот (багажот се остава во рецепцијата, предвидена за куфери)

- За уплатени 2 аранжмани 7+7 ноќевања одобруваме 10% попуст на вториот аранжман

 

ОПШТИ УСЛОВИ:

- За резервација задолжително уплата аванс 30% од вкупниот износ, целосна доплата 7 дена пред патување.

- Цените се дадени за наем на соба во евра, плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)

- Можност за уплата директно во агенцијата, во готовo, со кредитна картичка, трансакциска сметка

 - Задолжително патничко осигурување – Може да се купи во агенцијата  

- Во собите можат да престојуваат онолку лица колку што платиле за престојот во собата

- За хигиената на собите се грижат гостите

- Сите настанати штети за време на престојот се на товар на патникот

- За ова патување потребен е валиден биометриски пасош или лична карта 

- Се патува преку Косово и Албанија

- Не е потребен PCR тест за влез во Црна Гора

- Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената.