• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

ВИЛА СТЕФИ

КСАМИЛ – АЛБАНИЈА – ЛЕТО 2022

ВИЛА СТЕФИ

Ксамил е туристичко место на југот на Албанија (недопрена природа) со тиркизно Јонско море, мирно место идеално за вашиот одмор. Студија и апартмани ”СТЕФИ” се наоѓаат на 80 м од прекрасната песочна плажа Бела Виста на 100 м од центар на градот. Студија 1/3 и 2/4апп и 2/6апп се опремени со кујна, фрижидер, ТВ, тоалет, клима, тераса, WI-FI.

Координати: 39.768103, 20.000035

*Климата е вклучена во цената

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА


Период

Ноќeвања 1/3 ( студио за 3 лица)

 

Студио бр.1,2,5

2/4(апартман)  за 4 лица)

 

Апп.Бр.3

2/6 ( апартман за 6 лица)

 

Апп.бр.4

3/6 дуплех

(6-8 лица)

Комплех Стефи

28.05-04.06

7 105е 140е 160е

160е

04.06 – 11.06.2022

7 105е 140е 160е

160е

11.06 – 18.06.2022

7 175е 245е 265е

265е

18.06 – 25.06.2022

7 210е 280е 310е

310е

25.06 – 02.07.2022

7 210е 280е 310е

310е

02.07 – 09.07.2022

7 245е 315е 350е

350е

09.07 – 16.07.2022

7 280е 350е 370е

370е

16.07 – 23.07.2022

7 280е 350е 370е

370е

23.07 – 30.07.2022

7 280е 350е 370е

370е

30.07 – 06.08.2022

7 280е 350е 370е

370е

06.08 – 13.08.2022

7 280е 350е 370е

370е

13.08 – 20.08.2022

7 280е 350е 370е

370e

20.08 – 27.08.2022

7 280е 350е 370е

370e

27.08 – 03.09.2022

7 270е 315е 350е

350e

03.09 – 10.09.2022

7 210е 280е 310е

310e

10.09 – 17.09.2022

7 210е 280е 310е

310e

17.09 – 24.09.2022

7 105е 140е 160е

160e

24.09 – 01.10.2022

7 85е 95е 115е

115e

 

НАПОМЕНА:

– Цените се дадени за наем на соба/апартман за 7 ноќевања/8 дена
– Цена за превоз за возрасен 50 евра, за деца (2-11.99 год.) 40 евра

Време на тргнување
Штип (нова пошта) во 21.00 ч
-Скопје (Вип паркинг) во 22. 00 ч
-Тетово (Веро) во 23.00 ч
-Гостивар(бунар петрол на автопат) во 23.30 ч
-Кичево (Лук оил на излез) во 00.30 ч
Струга (Подмоље бензиска Бесјани) во 1.30 ч

*Хигиената во апартманот за време на престојот ја одржуваат самите гости

*По завршување на вашето летување должни сте да го оставите студиото/Апартманот во чиста состојба .Во случај на причинета штета за време на престојот  Корисникот ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.

*Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на климата сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот додека сте надвор од собата.

*Јачината на сигналот на интернет зависи исклучиво од давателот на услугата
*Фотографиите од сместувањето се од повеќе соби а не се селектирани од една соба
*Строго се забранува сместување на повеќе лица  во студио од предвиденото (во склад со број на кревети)