VILA VIOR (21)

Вилата “ Виор “ се наоѓа во градот Валона, на Јадранско Море  на само 100 м. оддалеченост од прекрасната песочна плажа Lungo mare.  Располага со 1/3 + 1 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI.

 

ТЕРМИН 1/3+1 СТД
03.06 – 10.06.2023 285€
10.06 – 17.06.2023 305€
17.06 – 24.06.2023 325€
24.06 – 01.07.2023 345€
01.07 – 08.07.2023 369€
08.07 – 15.07.2023 349€
15.07 – 22.07.2023 349€
22.07 – 29.07.2023 359€
29.07 – 05.08.2023 379€
05.08 – 12.08.2023 389€
12.08 – 19.08.2023 389€
19.08 – 26.08.2023 379€
26.08 – 02.09.2023 349€
02.09 – 09.09.2023 299€
09.09 – 16.09.2023 289€
16.09 – 23.09.2023 259€

 

НАПОМЕНА:

  • Цените се дадени во евра, за уплата исклучиво во денарска противвредност 1€ = 62 мкд.
  • Цените се дадени за наем на студио за 7 ноќи
  • Преземањето на собите започнува најрано во 14.00 часот првиот ден, а напуштање на собите е во 09.00 час. најдоцна – последниот ден.
  • Користење на клима уредот е вклучено во цената.
  • За резервација потребна е аконтација од 30% од вкупниот износ, доплата најдоцна 7 дена пред поаѓање, секоја друга резевација ( телефонски , маил и сл. ) е неважечка.
  • За хигиената во собите се грижат самите клиенти.
  • Сопствениците на објектите имаат право при евентуално направена штета да наплатат за истата од клиентите.

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

  • 45 € – возрасни
  • 35€ – деца од 2 – 12 год.
  • Деца до 2 год. – БЕСПЛАТНО ( не користат седиште)