Вила Мариа е лоцирана во Ксамил се наоѓа на 300м од плажа, до плажа има 7мин пешачење, располага со двор и соби на 2 спрата.

Собите се лоцирани на приземје, прв и втор кат. Сите соби располагаат со сопствен тоалет, клима (вклучена во цената), кујна опремена со прибор за готвење, фиржидер, тв, балкон, комарници. Двокреветните се составени од едно дупло легло – спална, трокреветните со дупло легло и едно единечно легло, четворокреветните се со едно дупло легло и кревети на спрат.

 

-20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 15.04.2024 СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 20.04.2024

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024 СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 10.05.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 15.05.2024, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 20.05.2023                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Ценовник Албанија лето 2024 вила Мариа:

Термин:

15.06

22.06

29.06

06.07

13.07

20.07

27.07

03.08

10.08

17.08

24.08

31.08

07.09

14.09

Ноќи:

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

1/2

199

229

299

339

379

379

379

379

379

359

309

199

179

139

1/3

219

249

319

359

389

389

389

389

389

379

329

219

199

159

1/4

239

269

329

379

409

409

409

409

409

399

349

259

219

179