VILA ANEMOHADI (26)

Вилата е на 50 метри од центарот на Сивири.
Има 1/2+2 апартмани кои се состојат од 2 одделни соби, спална соба со брачен кревет и кауч на расклопување во дневната соба.
Сите апартмани имаат сопствена тераса, комплетно опремена кујна, телевизор и клима уред….
Песочната плажа е 70 метри од вилата, ситна песок

Попусти за рана уплата :
-10% до 29/02/2024
(50 % уплата при резервација и целосна доплата до 21 ден пред датата на сместување)


Цените се за НАЕМ за 8 дена 7 ноќевања 

термини

1/3 апартман

2+2 апартман

2+2 лукс апартман

25.05-01.06

 169.00

189.00

 209.00

01.06-08.06

199.00

 219.00

 239.00

08.06-15.06

 249.00

 269.00

 289.00

15.06-22.06

 319.00

 349.00

 369.00

22.06-29.06

 359.00

 379.00

 399.00

29.06-06.07

 399.00

 429.00

 449.00

06.07-13.07

 459.00

 479.00

 499.00

13.07-20.07

 489.00

 519.00

 539.00

20.07-27.07

 519.00

 549.00

 579.00

27.07-03.08

 519.00

 549.00

 579.00

03.08-10.08

 519.00

 549.00

 579.00

10.08-17.08

 519.00

 549.00

 579.00

17.08-24.08

 519.00

 549.00

 579.00

24.08-31.08

 489.00

 519.00

 539.00

31.08-07.09

 449.00

 469.00

 499.00

07.09-14.09

 379.00

 389.00

 419.00

14.09-21.09

 269.00

 289.00

 309.00

Цените се во €, се плаќа во денари 1 € = 62 денари

Во цената Е вклучено:
7 ноќевања

Користење клима уред,
Користење безжичен интернет

 

Во цената НЕ Е вклучено:
Автобуски превоз

Патничко осигурување
Туристичка такса 1,5 € по соба на ден (се плаќа во агенција)
Вилата е “pet friendly” доплата за домашно милениче (куче) 50 €

 

Информации, услови, попусти
Цените обележани со црвено се промо цени.

На промо цените НЕ следува попуст.
Сместување во собите прв ден е после 14 часот (локално време),
Напуштање на собите последен ден најдоцна до 10 часот (локално време).
Туристичката такса се плаќа на лице место по пристигнувањето во објектот..
За уплата на два последователни термини одобруваме 7% попуст.
Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата).
Агенцијата не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата. 

Купени или резервирани аранжмани по објавени/редовни цени не може да се споредуваат со ист аранжман понуден и продаден по рани резерваци или т.н. last minute специјални понуди пред отпочнувањето на аранжманот поради: отказ од клиент, намалена цена од сопственикот или непродадена соба од контингентот) НЕ следува корекција на цената.