• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA VLADIMIR (21)

 

Вилата “ Владимир “ се наоѓа во центарот на Саранда во непосредна близина на шеталиштето , на само 50 м. оддалеченост од градската плажа во Саранда. Располага со 1/3 и 1/4 студиа, сите комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, ТВ, балкон, WI-FI.ТЕРМИНИ 1/2 СТУДИО 1/3 СТДИО 1/4 СТУДИО
07/06 – 15/06/2019 209€ 229€ 229€
14/06 – 22/06/2019 219€ 239€ 239€
21/06 – 29/06/2019 219€ 239€ 249€
28/06 – 06/07/2019 229€ 249€ 259€
05/07 – 13/07/2019 239€ 259€ 269€
12/07 – 20/07/2019 239€ 259€ 269€
19/07 – 27/07/2019 239€ 259€ 269€
26/07 – 03/08/2019 239€ 259€ 269€
02/08 – 10/08/2019 249€ 269€ 279€
09/08 – 17/08/2019 249€ 269€ 279€
16/08 – 24/08/2019 249€ 269€ 279€
23/08 – 31/08/2019 239€ 259€ 269€
30/08 – 07/09/2019 209€ 239€ 249€
06/09 – 14/09/2019 189€ 199€ 209€

 

Цените се дадени за наем на студио за 7 ноќи / 8 дена

Превозот не е вклучен во цената, дополнително се плаќа:

50 € за возарсни

35€ за деца од 2 – 10 год.0 – 2 год. бесплатно

Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.

 За Хигиената на студиата се грижат самите гости.