• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA GUZELIS (5)

ВИЛА ГУЗЕЛИС Се наоѓа во новиот дел на Неи Пори, на околу 50 - 60 м. од плажа има 5 дуплекс апартмани кои се погодни за две фамилии со две спални соби а заедничка кујна и купатило, ТВ, Wi - Fi, клима уред (доплата по 5 € на ден по соба) и комфорни тераси.

НЕИ ПОРИ

 Гузелис

Студија

Апп – Дуплекси

ПЕРИОД

Ноќ

1/2

1/3

1/4

1/2+1/2

1/2+1/3

1/3+1/3

02.06-10.06

8

70

80

85

110

115

120

10.06-18.06

8

130

150

160

190

210

220

18.06-26.06

8

190

210

220

290

310

320

26.06-04.07

8

250

270

280

390

410

420

04.07-12.07

8

270

290

300

400

420

440

12.07-20.07

8

280

300

310

420

440

460

20.07-28.07

8

310

330

340

490

510

530

28.07-05.08

8

320

340

350

490

510

530

05.08-13.08

8

320

340

350

500

520

540

13.08-21.08

8

300

320

330

480

500

520

21.08-29.08

8

280

300

310

420

440

460

29.08-06.09

8

220

240

250

360

380

390

06.09-14.09

8

170

190

200

280

290

300

14.09-22.09

8

110

120

130

170

180

190

22.09-30.09

8

65

70

75

90

100

110 

 

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (плаќање во агенција).

Цените се изразени во евра за наем на студио и апартман за 8 ноќевања.

Автобуски превоз: 05:00 ч, Прилеп – Неи Пори

Враќање: 13:00 ч. по локално време Неи Пори - Прилеп.

Цена за превоз: 1800 ден. (29 €) повратен билет. За деца до 14 год 1000 ден. (16.5 €) 

Напомена: Задолжително патничко здравствено осигурување - без франшиза 

За хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти. Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч по локално времe.

Плаќањето е во денарска противредност (1 € = 61.8 ден.).