VILA DZULIANO BEST (77)

Вила “ БЕСТ ” – Ксамил е лоцирана на  300 м од една од повеќето плажи во Ксамил.Располага со 4 двокреветни студија ,2 трокреветни и 4 четворокреветни апартмани.Студијата и апртманите се опремени со кујна,клима уред,WiFi,купатило .Секој од сместувачките единици има излез на тераса.Вилата има сопствен паркинг.