VILA YALOS (24)

Студиа YALOS се лоцирани на прва линија покрај плажа, истите се наоѓаат на прв спрат, две од нив со поглед на море, и две со поглед на Олимп и градина. 

Сите студиа се трокреветни со едно дупло легло и едно еднинечно легло, опремени со мини кујна со прибор за готвење и јадење, ТВ, Клима (со доплата 7еур на ден) интренет, балкон со гарнитура за седење, балконите на двете студиа кој се ориентирани према море се поголеми во квадратура. (во собите не се вклучени пешкири) 

Адреса Emmanouil Antoniadi, Leptokarya 600 63, Greece

  • -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава. 
  • -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
  • -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

( последните два термина се промо цена и не подложат на попуст)

 

-12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2023, СО 100% УПЛАТА ДО 10.01.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

 

 

Датуми Студи за 3 лица - GV Студио за 3 лица - SV
01.06.2024 - 08.06.2024 239€
249€
08.06.2024 - 15.06.2024 279€
309€
15.06.2024 - 22.06.2024 339€
369€
22.06.2024 - 29.06.2024 399€
419€
29.06.2024 - 06.07.2024 429€
459€
06.07.2024 - 13.07.2024 449€
479€
13.07.2024 - 20.07.2024 489€
519€
20.07.2024 - 27.07.2024 489€
519€
27.07.2024 - 03.08.2024 519€
549€
03.08.2024 - 10.08.2024 519€
549€
10.08.2024 - 17.08.2024 519€
549€
17.08.2024 - 24.08.2024 399€
419€
24.08.2024 - 31.08.2024 359€
379€
31.08.2024 - 07.09.2024 309€
329€
07.09.2024 - 14.09.2024 289€
309€
14.09.2024 - 21.09.2024 229 € 249 €
21.09.2024 - 28.09.2024 199 € 209 €
*GV - Ground view
*SV - Sea view (поглед на море)

Информации за превоз накнадно!

- Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

  • Агенцијата го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз во случај на донесување на законски мерки за дозволена исполнетост на автобусите со 50 или 70% или при промена на цената на горивото
  • За уплата на два последователни термини одобруваме 10% попуст на вториот термин(овој попуст не е важечки за промо термините)
  • Попустите не може да се комбинираат,
  • Во студио е дозволено сместување на лица согласнопредвидениот капацитет (број на кревети)
  • Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус
  • Препорачуваме патничко осигурување 150 ден.

ЛОКАЦИЈА