• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA RITA (57)

Вила Рита се наоѓа на 20 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на клима  се наплаќа 5 € на ден. Wi-fi  - бесплатно

 

Попуст  10 %  за целосни уплати до 01/02/2023

ЗА ПРВИТЕ ДВЕ СМЕНИ И ПОСЛЕДНИТЕ ДВЕ СМЕНИ НЕМА  ПОПУСТ

 


ТЕРМИН

НОЌИ

Рита         1/2 студио

Рита          1/3 студио

14.05

7 *

69€

79€

21.05

7 *

89€

99€

28.05

7 *

99€

119€

04.06

7*

129€

139€

11.06

7*

139€

149€

18.06

7

270€

290€

25.06

7

290€

310€

   02.07

7

330€

350€

09.07

7

350€

380€

16.07

7

350€

380€

23.07

7

350€

380€

30.07

7

350€

380€

06.08

7

350€

380€

13.08

7

350€

380€

20.08

7

330€

350€

27.08

7 *

149€

159€

03.09

7 *

139€

149€

  10.09

7 *

129€

139€

  17.09

7 *

89€

99€

 

НАПОМЕНИ

-Цените означени со звездичка во табелата се пакет аранжмани по лице за 7 ноќи со вклучен автобуски превоз

-Останатите цени за дадените смени се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи

 -За пакет аранжман во студио потребни се минимум 2 лица , трето и четврто лице се сместуваат бесплатно , доплаќаат само превоз доколку користат.

 

 

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

45 € за возрасни – повратна карта

35 € за возрасни или деца – карта во еден правец

35 € за деца до 12 години – повратна карта;

Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште