VILA KATERINA (24, 26, 20, 73)

Вила Катерина се наоѓа во Лептокарија, сместена на околу 100 метри од морето и недалеку од центарот. Вилата има безжичен интернет и простор за багаж. На три спрата, со трокреветни, четврокреветни студиа и апартмани

  • -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава. 
  • -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
  • -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

 

(На ПРОМО цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација, првите три и последните два термина се промо цени)

-15% попуст за резервација со 50% уплата до 31.01.2024
-10% попуст за резервација со 50% уплата до 28.02.2024
-7% попуст за резервација со 50% уплата до 10.05.2024

 


Цена за НАЕМ на студио/апартман за 8 дена 7 ноќевања

термини ноќи студио 1/2 студио 1/3 студио 1/4 Апп 1/5
25.05-01.06 7 89 109 129 159
01.06-08.06 7 139 159 179 199
08.06-15.06 7 159 179 199 249
15.06-22.06 7 209 229 249 349
22.06-29.06 7 249 269 289 399
29.06-06.07 7 289 309 329 439
06.07-13.07 7 329 349 369 469
13.07-20.07 7 349 369 399 499
20.07-27.07 7 389 399 419 539
27.07-03.08 7 399 419 439 579
03.08-10.08 7 399 419 439 579
10.08-17.08 7 399 419 439 559
17.08-24.08 7 379 389 419 549
24.08-31.08 7 349 359 379 509
31.08-07.09 7 299 319 339 459
07.09-14.09 7 269 289 319 399
14.09-21.09 7 199 219 239 349
21.09-28.09 7 129 139 159 229

Цени во € се плаќа во денари 1€ = 62 денари

Информации за превоз накнадно!


ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

  • Агенцијата го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз во случај на донесување на законски мерки за дозволена исполнетост на автобусите со 50 или 70% или ако има промена на цената на горивото
  • За уплата на два последователни термини одобруваме 10% попуст на вториот термин(овој попуст не е важечки за промо термините)
  • попустите не може да се комбинираат,
  • Во студио е дозволено сместување на лица согласнопредвидениот капацитет (број на кревети)
  • Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус
  • Препорачуваме патничко осигурување 150 ден.

Локација

Гпс координати:  40.061302833742445, 22.56764683068286