• Бул. Ослободување
 • Лок. 8, 6250 Кичево

LAST MINUTE

LAST MINUTE! (74)

Ве информираме дека располагаме со последни места за хотел Дајмонт во Кумбургаз со поаѓање во понеделник. Терминот е од 05.07-12.07, исто така ве информираме дека располагаме со слободни места за остров Крф со за терминот од 09.07 до 16.07.


LAST MINUTE! (81)

LAST MINUTE, ЗА ТЕРМИН 09.07.2022 

*Вила ЕВА - Неа Флогита - 1/5 апартман, 449 еур.

*Вила Христос - Сивири - 1/4 апартман 399 еур. 

*Вила LINA Метаморфози – 1/4 апартман (море) 459 еур.

 

LAST MINUTE! (81)

Откажан 1/3+1 апп 

Вила Андромеда

ЛМ - 360 евра

 

LAST MINUTE! (20)

Објавa:

LAST MINUTE CORNER

Секој ден НОВИ понуди на ПОПУСТ!!!


30 Јуни


Термин

Ноќи

Објект

Локација

Тип

Цена


01 – 08 Јули

7

Вила Рошела

Саранда

1/4 апп

269 Еур


01 – 08 Јули

7

Вила Рошела

Саранда

1/4 студио

255 Еур


02-09 Јули

7

Вила Васислис

Неи Пори

1/3 студио

248 Еур


02-09 Јули

7

Вила Катерина

Лептокарија

1/5 апп

339 Еур


До 06 Јули

на ден

Хотел Азалена

Врахос

1/3 соба

70 Еур


До 06 Јули

на ден

Хотел Азалена

Врахос

1/4 соба

80 Еур


06/07-13/07

7

Хотел Азалена

Врахос

1/3 соба

449 Еур


ВАЖНО: Цените на LAST MINUTE важат исклучиво за термините кои се објавени и само за преостанати капацитети.LAST MINUTE! (24)


Last Minute

VILA JANIS Лептокарија

 • соба до 3 лица-179 €
 • соба до 4 лица- 209 €
 • апартман за 6 лица- 239 €

од 02.07.2022 до 09.07.2022Last Minute

VILA ATINA Паралија

 • соба за 2 лица/еко-179 €
 • соба до 3 лица- 209 €

од 02.07.2022 до 09.07.2022Last Minute

VILA SALA Ксамил

 • соба до 3 лица/мезонет - 229 €
 • соба до 3 лица- 219 €

од 01.07.2022 до 08.07.2022Last Minute

VILA BUSHATI Ксамил

 • соба до 3 лица- 239 €
 • соба до 4 лица- 249 €

од 01.07.2022 до 08.07.2022Last Minute

VILA VELAJ Ксамил

 • соба до 4 лица- 249 €
 • соба до 5 лица- 259 €

од 01.07.2022 до 08.07.2022Last Minute

VILA MIHALIS Лептокарија

 • соба до 3 лица- 249 евра

од 02.07.2022 до 09.07.2022Last Minute

VILA MEROPI Калитеа

 • соба до 3 лица- 259 евра

од 03.07.2022 до 10.07.2022Last Minute

VILA DECAVILLE Геракини

 • соба за 2 лица/поглед градина-289 €
 • соба до 2 лица/ страничен поглед море- 299 €
 • соба до 2 лица( 3 то лице дете) -309 €

од 03.07.2022 до 10.07.2022Last Minute

VILA THEA Калитеа

 • соба 2+1- 299 евра

од 03.07.2022 до 10.07.2022Last Minute

VILA OLEA GARDEN Геракини

 • трокреветна соба- 309 евра по лице со појадок и вечера

од 03.07.2022 до 10.07.2022Last Minute

VILA MARIA Калитеа

 • соба до 4 лица- 319 евра

од 02.07.2022 до 09.07.2022Last Minute

VILA VILLAGE Полихроно

 • соба до 5 лица- 349 евра

од 03.07.2022 до 10.07.2022

 

LAST MINUTE! (81)

Терминот од 16-23.07.2022 во хотел Голден Бич 3*- Метаморфозис е со промотивни цени:

1/3 ЕКО соба – 409 евра по лице

1/3 Стандардна соба – 429 евра по лицеULTRA LAST MINUTE! (65)ВИЛА КЛЕА - КСАМИЛ 

Термин: 02.07-09.07.2022 - 99 евра по лице | 7 ноќи + превоз

Термин: 09.07-16.07.2022 - 109 евра по лице | 7 ноќи + превоз

ВИЛА ВЕЛАЈ - КСАМИЛ

Термин: 09.07-16.07.2022 - 109 евра по лице | 7 ноќи + превозВИЛА ЈУЛИЈА - БУДВА

Термин: 30.06-03.07.2022 - 79 евра по лице | 2 ноќи + превоз

Термин: 09.07-16.07.2022 - 149 евра по лице | 7 ноќи + превозLAST MINUTE! (15)

СКИЈАТОС - ОТКАЖАНА ПОСЛЕ СОБА 02.07

VILA ANGELOS

ТЕРМИН: 02.07

199 EUR

8 НОЌЕВАЊАLAST MINUTE! (26)

 

 02.07-09.07.2022
Вила Haus Litea – Неа Потидеа
1/2 студио - 199
1/3 студио - 219
1/4 апартман - 259
                                                    
           02.07-09.07.2022
Вила Tasoula – Лептокарија
1/2 студио - 159
1/2+1 студио - 179
        02.07-09.07.2022
Вила Anemohday- Сивири

1/2+2 апп - 279


LAST MINUTE! (66)


02.07.2022 NEA PLAGIJA

1/2+1 HRISO PAGONI  259

03.07.2022

LEPTOKARIJA VILA VULA

1/4 STUDIO  279 EVRA

NEI PORI

VILA FAMILIJA

1/3+1/2 DUPLEKS  419 EVRA NAEM ZA 5 LICA

VILA MITIKAS

1/3 NE RENOVIRANA  249 EVRA

1/3+1/3 APARTMAN   399 EVRA

---------------------------------------------------------------

09.07.2022 SLOBODNI KAPACITETI  

LITCA 2 1/4 APP - nea flogita

1/3 STUDIO

MARIJA 1/4 APP  -nea flogita

1/4 STUDIO - VILA EVA-nea flogita

HRISO PAGONI - PLAGIJA   1/2+exb

10.07.2022 NEI PORI
VILA FAMILIJA1/2, 1/3 STUDIO
VILA MITIKAS 1/3 SOBA 302 I 1/3+1/3 APP

 

LAST MINUTE (73)


ТЕРМИН

ОБЈЕКТ

МЕСТО

НОЌИ

ТИП

ЦЕНА

02.07-09.07.2021

Вила Василис

Неи Пори

7

1/2 студио

220€

1/3 студио

260€

03.07-10.07.2021

Вила Панилас

Пефкохори

7

1/4 студио

350€

03.07-10.07.2021

Вила Андромеда

Пефкохори

7

1/3+ 1 апп

340€

 

LAST MINUTE! (67)

 

Вила Христо - Ксамил
08.07 - 15.07.2022
1/3 студио на прв спрат
1/3 +1 студио на прв спрат
1/3 студио на втор спрат
1/3+1 студио на втор спрат
15.07 - 22.07.2022
РАСПРОДАДЕНО
22.07 - 29.07.2022
последно 1/3+1 студио на втор спрат
29.07 - 05.08.2022
РАСПРОДАДЕНО
05.08 - 12.08.2022
РАСПРОДАДЕНО
Вила Алекс - Ксамил

08.07 - 15.07.2022
РАСПРОДАДЕНО
15.07 - 22.07.2022
РАСПРОДАДЕНО
22.07 - 29.07.2022
последно 1/3 студио на прв спрат
последно 1/3+1 студио на приземје
29.07 - 05.08.2022
РАСПРОДАДЕНО
05.08 - 12.08.2022
РАСПРОДАДЕНО

 

LAST MINUTE - ХАЛКИДИКИ (18)


199 € НАЕМ НА СТУДИО ЗА 2 ИЛИ 3 ЛИЦА

 

ВИЛА СТАВРОС - НЕА КАЛИКРАТИЈА
ХОТЕЛ АПП ЗЕПОС - НЕА МАРМАРАС
ВИЛА СУЛА - ЈЕРИСОС
ВИЛА ФИЛОКСЕНИЈА - НЕА ВРАСНА
ПЕРИОД: 03.07 - 10.07.2022


LAST MINUTE! (57)

03/07-10/07/2022

Слободни студија  во Неа Врасна  

Цена по лице  - 159 евра ( 7 ноки и превоз )

со сопствен превоз - 250 евра (наем на стд )

 

 

LAST MINUTE (22)

ПОПУСТИ за смени 03 Јули- 10,07

 

Халкидики 03.07 - 10.07

Coral Blue Beach Hotel 3* - Gerakini Sithonia     

20% ПОПУСТ     7 ноќевања со појадок и вечера 

Double Room - 425 €      340€ по лице 

Bungalow -        445€        356€ по лице / 2 деца до 12 г. БЕСПЛАТНО 

Family Bunk Bed - 460€    368€ по лице / 2 деца до 12 г. БЕСПЛАТНО 

 -  110 € по соба на ноќ за резевации помалку од 7 ноќи

* хотел со сопствена плажа

* клима уред вклучено во цена

* интернет бесплатно на бар на плажа и рецепцијаPotidea Golden Beach - Nea Potidea
20% ПОПУСТ     7 ноќевања со појадок

Standard Room -   249€  174€ по лице / 2 деца до 12 г. БЕСПЛАТНО

- 60 € по соба на ноќ за резервации помалку од 7 ноќи

* хотел на 150 м од плажа

 

Vila Moustakas  - Polihrono 20% ПОПУСТ     7 ноќевања  

Studio 1/3  -        399€        319€ наем на соба 

* вила на 30 м од плажа

* клима уред вклучено во цена

* интернет бесплатно во соба 

 

Hotel Maya Bay  - Kalithea 20% ПОПУСТ     7 ноќевања  

Studio 1/3  -        209€        167€ по лице  

1 во дете БЕСПЛАТНО, 2-ро дете 70 еур 

* клима уред вклучено во цена

* интернет бесплатно на базен и бар