VILA STELA (66)

АПАРТМАН '' СТЕЛА '' е лоцирана во близина на игралиштето на Неа Флогита 50 метри од плажа, со поглед на море. Апартманот е 6-креветен на први спрат (спална соба со еден брачен и единечни кревети од која се излегува на тараса, WC, кујна и дневен престој каде што можат да се сместат уште три лица на три единечни кревети, дневниот престој излегува на тeраса и има lcd-tv и клима уред ).

 

- 10 % попуст за резервации и уплати до 15.04.2023

*попустот не важи за промо цениЦени за наем на апартманот

Термини

1/6 Апартман

Бр. ноќевања

20.05.2023-27.05.2023

160 промо

7

27.05.2023-03.06.2023

230 промо

7

03.06.2023-10.06.2023

320

7

10.06.2023-17.06.2023

350

7

17.06.2023-24.06.2023

420

7

24.06.2023-01.07.2023

470

7

01.07.2023-08.07.2023

520

7

08.07.2023-15.07.2023

600

7

15.07.2023-22.07.2023

600

7

22.07.2023-29.07.2023

600

7

29.07.2023-05.08.2023

620

7

05.08.2023-12.08.2023

600

7

12.08.2023-19.08.2023

600

7

19.08.2023-26.08.2023

520

7

26.08.2023-02.09.2023

470

7

02.09.2023-09.09.2023

420

7

09.09.2023-16.09.2023

350 промо

7

16.09.2023-23.09.2023

250 промо

7

*Користењето на клима уред и интернет е вклучено во цената

Услови под кои важи аранжманот

  Термините во табелите се денови на започнување и на завршување на аранжманот.

 • За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.

 • Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот. Ненавременото напуштање на собите може да биде причина за нарушување на одморот и комодитетот на клиентите кои треба да влезат во студијата/ апартманите во следниот термин.

 • Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.

 • Единствено е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години над бројот на кревети во секое студио или апартман 

 • Сликите кои се објавени на нашата веб-страница се само дел од севкупната понуда-содржина и истите служат за да се добие генерален впечаток за објектот, агенцијата не може и нема да гарантира сместување во прецизно одредена соба од објавените. Нашата веб-страница е од информативен карактер, за сите детали и специфичности, задолжително информирајте се кај нашите вработени Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:

 

 •  
  • За возрасни 2.780 мкд. (45евра)
  • За деца до 12 години 2.170 мкд. (35 евра)

  •  Деца до 2 години бесплатно, без седиште

  • За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.
  • Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот.

  • Цените објавени во табелите се конечни, без скриени трошоци. Користењето на клима-уред, интернет е вклучено во цената .
  • Агенцијата не може да гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската во кој-било објект од целата понуда.

  • Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената.

  • Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во самата агенција.