• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Апарт-Xотел „Декавил“ (12)

Апарт-хотел Декавил се наоѓа на влезот во Геракини, оддалечен е околу 30 метри од најубавиот дел на песочната плажа. Апарт хотелот се состои од  двокреветни, 1/2+1 со фотеља на расклопување (погодна за деца до 11,99год) 1/2+1 со кревет на извлекување (големина за возрасен)  и четворокреветно студио (на приземје) , останатите соби се лоцирани на приземје, први и втори кат, дел од нив гледаат странично на море. Исто така една двокреветна соба има можност за сместување на лице со посебни потреби, т.е има механизам за влез во соба преку тераса, доколку користи количка за движење. Собите се опремени со квалитетен мебел и новоизградени, комплетно опремени кујни, сопствен тоалет, ТВ, клима која се доплаќа во објектот (4 евра на ден) и интернет вклучен во цената. Во склоп на вилата има мал ресоран, каде се служи кафе и пијалоци, наутро може да се подготви појадок по пристапни цени (ладен и топол појадок)


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

-20% ПОПУСТ ЗА FIRST MINUTE РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2022

 

Опис на регион

 

Геракини се наоѓа на почетокот на вториот крак Ситонија, се одликува со одлична место положба, и преубава песочна плажа, со бистра вода. 

 

Датуми1/2 GV1/2ssv2+11/2+1chd1/4 Studio
22.05.2022 - 29.05.2022 59 € 69 € 99 € 79 € 139 €
29.05.2022 - 05.06.2022 99 € 109 € 129 € 119 € 179 €
05.06.2022 - 12.06.2022 169€
135 €
179€
143 €
209€
167 €
189€
151 €
229€
183 €
12.06.2022 - 19.06.2022 249€
199 €
259€
207 €
279€
223 €
269€
215 €
309€
247 €
19.06.2022 - 26.06.2022 279€
223 €
289€
231 €
309€
247 €
299€
239 €
339€
271 €
26.06.2022 - 03.07.2022 339€
271 €
349€
279 €
369€
295 €
259€
207 €
399€
319 €
03.07.2022 - 10.07.2022 369€
295 €
379€
303 €
399€
319 €
389€
311 €
439€
351 €
10.07.2022 - 17.07.2022 399€
319 €
409€
327 €
429€
343 €
419€
335 €
469€
375 €
17.07.2022 - 24.07.2022 399€
319 €
409€
327 €
429€
343 €
419€
335 €
469€
375 €
24.07.2022 - 31.07.2022 399€
319 €
409€
327 €
429€
343 €
419€
335 €
469€
375 €
31.07.2022 - 07.08.2022 399€
319 €
409€
327 €
429€
343 €
419€
335 €
469€
375 €
07.08.2022 - 14.08.2022 399€
319 €
409€
327 €
429€
343 €
419€
335 €
469€
375 €
14.08.2022 - 21.08.2022 389€
311 €
379€
303 €
399€
319 €
389€
311 €
469€
375 €
21.08.2022 - 28.08.2022 309€
247 €
319€
255 €
339€
271 €
329€
263 €
399€
319 €
28.08.2022 - 04.09.2022 269€
215 €
279€
223 €
299€
239 €
289€
231 €
359€
287 €
04.09.2022 - 11.09.2022 179€
143 €
189€
151 €
209€
167 €
199€
159 €
249€
199 €
11.09.2022 - 18.09.2022 149 € 159 € 179 € 169 € 209 €
18.09.2022 - 25.09.2022 89 € 99 € 119 € 109 € 139 €