VILA EVA (66)

Вила ,,Eva'' 2 е лоцирана во центарот на Неа Флогита,  на 30 метри од плажа. Располага со четири-креветни и пет-креветни апартмани, и со комплетно опремени кујни, WC, тераси апартманите се наогаат на последниот кат.

 

  • АПАРТМАН бр 1   (1/4) се наоѓа на третиот кат . Апартманот располага со една спална соба со брачен кревет и со соба во која има еден единечен кревет и софа. Апартманот има голема пространа тераса.
  • АПАРТМАН бр 2 (1/5) се наоѓа на третиот кат . Апартманот располага со една спална соба со брачен кревет и со соба во која има два единечен кревет и софа. Апартманот има  пространа тераса.

 

-10 % попуст за резервации и уплати до 01.03.2023

*попустот не важи за промо цени

*Доплата за туристичка таска 0.5 еур на ден,(се плаќа во вилата).

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАНИ/СТУДИЈА

Термини

Бр. ноќевања

1/4 /Апартман

1/5Апартман

20.05.2023-27.05.2023

7

130 промо

140-промо

27.05.2023-03.06.2023

7

190 промо

200-промо

03.06.2023-10.06.2023

7

260

270

10.06.2023-17.06.2023

7

300

310

17.06.2023-24.06.2023

7

360

370

24.06.2023-01.07.2023

7

420

430

01.07.2023-08.07.2023

7

470

480

08.07.2023-15.07.2023

7

540

550

15.07.2023-22.07.2023

7

540

550

22.07.2023-29.07.2023

7

540

550

29.07.2023-05.08.2023

7

560

570

05.08.2023-12.08.2023

7

560

570

12.08.2023-19.08.2023

7

540

550

19.08.2023-26.08.2023

7

470

480

26.08.2023-02.09.2023

7

420

430

02.09.2023-09.09.2023

7

370

380

09.09.2023-16.09.2023

7

300 промо

310 промо

16.09.2023-23.09.2023

7

210 промо

220 промо

 

*Користењето на клима-уред, интернет е вклучено во цената .

Услови под кои важи аранжманот

 

  • Термините во табелите се денови на започнување и на завршување на аранжманот.

  • За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.

  • Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот. Ненавременото напуштање на собите може да биде причина за нарушување на одморот и комодитетот на клиентите кои треба да влезат во студијата/ апартманите во следниот термин.

  • Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.

  • Единствено е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години над бројот на кревети во секое студио или апартман 

  • Сликите кои се објавени на нашата веб-страница се само дел од севкупната понуда-содржина и истите служат за да се добие генерален впечаток за објектот, агенцијата не може и нема да гарантира сместување во прецизно одредена соба од објавените. Нашата веб-страница е од информативен карактер, за сите детали и специфичности, задолжително информирајте се кај нашите вработени Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот

  • За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.

Цената за превоз:

-За возрасни 2.780 мкд. (45евра)

-За деца до 12 години 2,170мкд. (35 евра) 
-Деца до 2 години бесплатно, без седиште