• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA MUSTAKAS (15)

(70)

Вила МУСТАКАС се наоѓа во Полихроно,  оддалечена околу 30м од плажа. Вилата располага со трикреветни студија. Студијата се наоѓаат на приземје, прв и втор спрат. Сите студија се опремени со мини кујна, сопствен тоалет, ТВ и клима (вклучена во цена).  Вилата е Б категорија. Максимален капацитет во студио е 3 возрасни лица.

 

Табела 1. ПАКЕТ АРАНЖМАН МАЈ – ЈУНИ. Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз 

ТЕРМИН 

26.05.2019

02.06.2019

09.06.2019

16.06.2019

23.06.2019

Бр. на ноќевања 

7 ноќи

7 ноќи

7 ноќи

7 ноќи

7 ноќи

Цена по лице               

85€ 

115€ 

135  

155  

175  

За сместување во 1/3 студио за минимум 2 лица, 3-то  лице плаќа само превоз ако користат !

 

Табела 2. Цена за НАЕМ на студио за 7 ноќевања за период ЈУЛИ – АВГУСТ / превоз со доплата !

ТЕРМИН 

НАЕМ 

1/3 студио

30.06.2019

7 ноќи

380 €

07.07.2019

7 ноќи

420 €

14.07.2019

7 ноќи

440 €

21.07.2019

7 ноќи

470 €

28.07.2019

7 ноќи

470 €

04.08.2019

7 ноќи

470 €

11.08.2019

7 ноќи

470 €

18.08.2019

7 ноќи

440 €

25.08.2019

7 ноќи

420 €


 

Табела 3. ПАКЕТ АРАНЖМАН СЕПТЕМВРИ.Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз

ТЕРМИН 

01.09.2019

08.09.2019

15.09.2019

Бр. на ноќевања 

7 ноќи

7 ноќи

7 ноќи

Цена по лице                    

155 €

135

115

За сместување во 1/3 студио за минимум 2 лица, 3-то  лице плаќа само превоз ако користат !

 

 

Напомени:

*  Цените се дадени во евра. Плаќањето се врши ИСКЛУЧИВО и само во денари по курс 1 € = 62мкд.

*  Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки, за важечка резервација се смета само со авансна уплата на 30% од целосната сума на аранжманот и фотокопија од пасош. Целосна доплата на аранжманот седум дена пред тргнување. Термините дадени во табелата се непроменливи.

*  Деновите дадени во табелите се денови на тргнување на паркингот спроти Холидеј Ин во 04.00  часот наутро (состанок на групата 30 минути порано), Ве молиме минимум 24 часа (еден ден) пред секое тргнување од Скопје да се информирате за потврда на својата резервација, како и за времето или местото.

*  Автобуски превоз: возрасни 35 € ; деца од 02-12 год. 25 €

*  Задолжително патничко осигурување.

*  Собите се превземаат по 14.00 часот, а се напуштаат во 09.00 часот по локално време.

*  За уплата на две смени (7 + 7 ноќевања) одобруваме попуст од 10% на втората смена.

*  Во пакет аранжманите 10 евра се одбива од цената за сопствен превоз по лице

*  ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ ПОМЕЃУ СЕБЕ (попуст за рана резервација со попуст за две смени и сл.)!!!

Доплата за туристичка такса 0,5 € - 1 € по соба на ден (се плаќа во објектот)