Vila Ava Lux-10 ноќи/сопствен превоз (17,53)

Локација: Вилата се наоѓа во централниот дел на Калитеа, на пешачката зона на околу 200 метри од скалите што водат кон плажата.

 

Опис: Вилата е целосно реновирана во 2020 година. Располага со студија дизајнирани за две, три или четири лица. Студијата се наоѓаат на приземје, прв, втор или трет кат, а секое од нив има опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима чие користење е вклучено во цената на аранжманот. Постелнината се менува после 5 ноќевања. Поради својата положба, удобност и опременост, Вила Ava Luxury е висококвалитетен објект и како таков се препорачува за сите категории туристи.

 

 10% попуст за уплати во целост до 31.12.2023

 

 

 

 - Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

 - Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

 - Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62