• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Montenegro Beach Resort **** (1)

Immerse yourself in the relaxed atmosphere of a high-class 4-star hotel. Located on the sandy Becici beach, Hotel Montenegro features an array of entertainment options and activities.

 

хотел:

• Лифт • Приспособено за лица со посебни потреби • Паркинг со обезбедување • Конференциски центар • Фитнесс • Велнес • Турска бања • Масажа • Надворешен базен • Внатрешен базен • Перална • Рент-а-кар • Приватна плажа • Детска градинка • Фризерски салон • Меѓународни дневни весници • Превоз

Ресторани и барови:

• Главен ресторан • Бар на плажа

Спорт и забава:

• Бар на плажа • Уредени пешачки патеки • Спортови на вода • Организирано анимирање • Локални излети

Соби и апартмани

• Собна услуга (Room service) • Перална • Можност за дополнителен лежај • Можност за детско креветче • Тераса • Климатизер • Приватна бања и тоалет • Фен • Мини бар • Сеф • ТВ • Сателитска телевизија • Директна телефонска линија • Wi-Fi • Бањарка • Паркинг • Погодности за фамилии • Поглед на парк • Поглед на море • Тераса

Montenegro Beach Resort
Becici bb
Budva
ME-85310

MB: 02385040

Tel: +382 33 773 777
Fax: +382 33 773 757
reservations@montenegrostars.com
www.montenegrostars.com/