• Бул. Ослободување
 • Лок. 8, 6250 Кичево

Апартман Филипос ( 63 )

Апартман Филипос се наоѓа во елитна населба на комплекс од хотели и вили и е на 50 м од стариот магистрален пат за Полихроно, Ханиоти, Пефкохори. Во негова близина се наоѓа градскиот парк. Располага со 62 м квадратни, со две 1/2 соби,  плус едно легло во дневниот престој, со комплетно опремена кујна (шпорет, фрижидер и сервис за јадење), тоалет, балкон, интернет и LCD-TV.

 

ПЕРИОД 1/2+1/2
01/05-31/05 30 €
01/06-30/06 50 €
01/07-20/07 60 €
21/07-31/07 70 €
01/08-20/08 70 €
21/08-31/08 60 €
01/09-10/09 50 €
11/09-30/09 40 €
01/10-31/10 30 €
Услови за патување
 •  
  Цените се изразени во ЕУР за уплата во денарска противвредност (1 Еур = 62,00 мкд)
 •  
  Цените се дадени за наем од ден
 •  
  Минимум престој од 7 ноќи
 •  
  Во собите e дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет т.е. бројот на кревети
 •  
  При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување уплатената аконтација не се враќа
 •  
  Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, студијата се напуштаат во 09:00 часот, а се добиваат после 14:00 часот по локално време
 •  
  Хигиената во собата си ја одржувате сами за време на престојот
 •  

  Цена само за автобуски повратен билет 40 еур, а за деца од 02-12 години 30 еур

 •  
  Задолжително патничко осигурување