• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

RIGAKIS MOL (53)

 

Се наоѓа во централниот дел на Пефкохори, опкружена со супермаркети, ресторани, слаткарници, на околу 20m oд плажата. Има уреден двор, со зеленило, тревник и палми за уживање на гостите. Апартманите се на приземје и на 1. кат, сите имаат ТВ и клима уред (користењето се доплаќа 6 еур на ден), мала кујна и тераса со гарнитура за седење. Објектот нема сопствен паркинг.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ПО АПАРТМАН ЗА НАЕМ НА 10/15 НОЌЕВАЊА

 

Курс 1 еур = 62 ден

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: двор, WI-FI интернет СОДРЖИНА НА АПАРТМАНИТЕ: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, клима, купатило, тераса, TV ВАЖНО! Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!