BOHEMI 3+*(S)

ALL INCLUSIVE/ две деца до 12,99г - БЕСПЛАТНО !!!

На  350 метри од прекрасната песочна плажа и познатиот ДИСКО КЛУБ ЛАЗУР, лоциран е хотелот БОХЕМИ 3+*, во познатиот туристички ресорт Сончев брег. Истиот на своите гости им нуди комплетно опремени хотелски соби, со бања, тоалет, клима уред, ТВ, телефон, балкон , лоби бар, надворешен базен со дел наменет за деца, чадори и лежалки на базен, 24 часа рецепција, менувачница, рент-а кар услуги, перална, сеф (на рецепција), лифт, градина, соби за непушачи, транспорт услуги, третман масажи,WI-FI

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ
-20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.05.2023

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

01.06.2023 - 15.06.2023 10.09.2023 - 30.09.2023

    ALL INCLUSIVE

16.06.2023 - 30.06.2023   29.08.2023 - 09.09.2023 

ALL INCLUSIVE

01.07.2023 - 28.08.2023  

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба   38 €
53 € 65 €

Двоспален апартман

(цена за 4 лица)

120  189  250 
 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Интернет во целиот хотел

- Паркинг

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 возрасни+2 деца  до 12,99 г. или 3 возрасни
Двоспален апартман - 4 возрасни + 1 дете до 12,99г или 5 возрасни
 
Попусти:
Две деца до 12.99 години - БЕСПЛАТНО во двокреветна соба
Дете до 12,99 години до двоспален апартман со четворица возрасни - БЕСПЛАТНО
Трет  возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 20% попуст на регуларната цена
Петти   возрасен на дополнителен кревет во двоспален апартман - 20% попуст на регуларната цена
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро