Вила Јадран е лоцирана во мирниот дел на Улцињ, на 250 метри од Големата плажа. На 2 мин. пешачење од вилата се наоѓаат неколку маркети, пекара, слаткарница и разни продавници за сувенири и гардероба. Вилата располага со 1/2, 1/3 и 1/4 студија. Сите соби се комплетно опремени со мини кујна, сопствен тоалет со туш кабина, ТВ, Wi-Fi, клима (вклучена во цената) и балкон. Вилата поседува соствен паркинг за гостите.

КООРДИНАТИ: 41.91584103587592, 19.236607583335317

ЦЕНОВНИК ЦРНА ГОРА 2022 - ВИЛА ЈАДРАН - УЛЦИЊ

Термин

22.06 - 29.07

29.06 - 06.08

06.07 13.08

13.07 - 20.08

20.07 - 27.08

27.07 - 03.09

03.08 - 10.09

10.08 - 17.09

17.08 - 24.09

24.08 - 31.08

31.08 - 07.09

Ноќевања

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

Студио 1/2

189€

189€

219€

229€

249€

249€

249€

249€

229€

209€

199€

Студио 1/3

259€

259€

289€

299€

319€

319€

319€

319€

299€

279€

269€

Студио 1/4

309€

309€

339€

349€

369€

369€

369€

369€

349€

329€

319€