• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Vila Anna-10/15ноќи/сопствен превоз (100)

Локација: Вила Ана се наоѓа спроти нашата позната вила Невенакис, на 400 метри од плажа и 400 метри од центарот на Пефкохори.
Содржина на вилата: Има голем двор со трева. Вилата нема сопствен паркинг, но има паркинг простор пред вилата. Наместените апартмани сместени на приземје им овозможуваат на гостите целосен комфор.
Содржина на собите: Станот се состои од две спални соби и кујна. Едната спална соба има брачен кревет, додека другата има два стандардни кревети. Имаат опремена кујна (шпорет, голем фрижидер, садови), бања, тераса со седење, клима вклучена во цената, Wi-Fi со мала брзина, фен за коса, Total TV во двете спални соби. Промена на постелнина и крпи, како и чистење е 5 дена.

 

 

Aranžmani na 10 noćenja

Vila Tip 22.05.

01.06.
01.06.

11.06.
06.06.

16.06.
11.06.

21.06.
16.06.

26.06.
21.06.

01.07.
26.06.

06.07.
01.07.

11.07.
06.07.

16.07.
11.07.

21.07.
16.07.-26.07.
21.07.-31.07.
26.07.-05.08.
31.07.-10.08.
05.08.-15.08.
10.08.-20.08.
15.08.

25.08.
20.08.

30.08.
25.08.

04.09.
30.08.

09.09.
04.09.

14.09.
09.09.

19.09.
19.09.

29.09.
Vila
Anna
TV, AC
1/2 App 130* 235* 260* 285* 295* 595 670 755 780 805 905 840 780 695 315* 290* 265* 145*
1/3 App 115* 175* 195* 210* 215* 600 675 760 785 810 910 845 785 700 230* 215* 195* 120*
1/4 App 105* 145* 160* 170* 175* 605 680 765 790 815 915 850 790 705 185* 175* 165* 105*

Aranžmani na 15 noćenja

Vila Tip 22.05.

06.06.
01.06.

16.06.
06.06.

21.06.
11.06.

26.06.
16.06.

01.07.
21.06.

06.07.
26.06.

11.07.
01.07.

16.07.
06.07.

21.07.
11.07.

26.07.
16.07. – 31.07.
21.07. – 05.08.
26.07. – 10.08.
31.07. – 15.08.
05.08. – 20.08.
10.08.

25.08.
15.08.

30.08.
20.08.

04.09.
25.08.

09.09.
30.08.

14.09.
04.09.

19.09.
14.09.

29.09.
Vila
Anna
TV, AC
1/2 App 310* 345* 355* 395* 715 815 880 995 1160 1230 1310 1295 1235 1025 895 435* 395* 250*
1/3 App 235* 250* 260* 290* 750 840 885 1005 1170 1240 1315 1300 1240 1040 915 315* 285* 195*
1/4 App 195* 205* 210* 235* 735 855 895 1010 1175 1245 1325 1310 1250 1050 930 255* 235* 165*
Легенда
  • 1/2 App - Dvokrevetni apartman;
  • 1/3 App - Trokrevetni apartman;
  • 1/4 App – Četvorokrevetni apartman.

– Crvenom bojom su obeleženi prodati studiji/apartmani

 

Во студијата или апартманите се влегува првиот ден од престојот во 15:30 часот (по локално време), а студијата и апартманите се напуштаат последниот ден од престојот најкасно до 09:00 часот (по локално време). Патниците влегуваат во исчистени и сподготвени сместувачки единици, но за време на престојот се должни да се грижат за нивната хигиена. Сите апартмани и студија имаат основен кујнски прибор и опрема, но не и тоалетна хартија и средства за хигиена. Не е можно да се избере кат, поглед или број на соба, освен ако не е поинаку наведено во програмата.

Во случај на недоволен број пријавени патници, агенцијата го задржува правото да откаже или организира одредени поаѓања во соработка со друга агенција. Минималниот број на патници за организација на аранжманот е 30. Во случај на откажување, минималниот рок е 15 дена пред почетокот на аранжманот.