• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

H TOP ROYAL SUN 4* (1)

                                                                                                       

Четири звездениот H TOP Royal Sun Hotel се наоѓа на самата плажа, покрај шеталиштето во прекрасното, тивко туристичко место Santa Susanna на Costa Brava.
Овој модерен хотел, од кој се пружаат прекрасни глетки кон морската шир, поседува повеќе видови на соби , со исклучителен комфор и можност на разни видови на сместување ( Еднокреветни, двокреветни, трокреветни и четирикреветни ).
Сите соби се комплетно опремени со бања, балкон со гарнитура за седење, греење, клима, телефон, ТВ, сеф ( со доплата ) и безжичен интернет исто така со доплата.
Хотелот нуди интернационална, Шведска маса за појадок, ручек и вечера а покрај ресторанот, поседува и снек бар.
За забава на гостите се грижи професионален, аниматорски тим кој обезбедува дневни и вечерни активности а од рекреативни содржини застапени се следните, Солариум, базен, базен на кров за возрасни и деца…
Услугата е  на база на Полн Пансион.


EARLY BOOKING !!!
за резервации направени до 31.05.2019

 

BO ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО:
* 7/10 ноќевања на база наведената услуга.
* Авионска карта на релација Скопје – Барселона – Скопје со 1 парче чекиран багаж (до 20кг) и 1 парче кабински багаж (макс. Димензии 56х45х25) по лице
* Организиран трансфер аеродром – хотел – аеродром во Шпанија

ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО:
* Аеродромски и административни такси во износ од 60еур
* Патничко здравствено осигурување
* Туристичка такса – се плаќа директно на рецепција во хотел