• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

H TOP SUMMER SUN 3* (1)

                                                                                           
Локација: Хотелот се наоѓа на шеталиштето Маритим во Санта Сузана – Маресме.
Опис: Одличен семеен хотел, располага со 2 базени за возрасни и 1 детски базен.  Тераса за сончање со чадори за сонце и лежалки, секојдневна анимација.
Сместување: Сите соби се климатизирани со балкон, бања со када или туш кабина, фен за коса, мини бар, директна телефонска линија, сеф и Wi – fi со доплата
Плажа: 70 м
Услуга: Проширен Полн пансион (FB+)
 
EARLY BOOKING !!!
за резервации направени до 31.05.2019

 
BO ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО:
* 7/10 ноќевања на база наведената услуга.
* Авионска карта на релација Скопје – Барселона – Скопје со 1 парче чекиран багаж (до 20кг) и 1 парче кабински багаж (макс. Димензии 56х45х25) по лице
* Организиран трансфер аеродром – хотел – аеродром во Шпанија

ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО:
* Аеродромски и административни такси во износ од 60еур
* Патничко здравствено осигурување
* Туристичка такса – се плаќа директно на рецепција во хотел