• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Vila El Greco-10 ноќи/сопствен превоз (100)

Локација: Вила El Greco е на кратко пешачење од главната улица во срцето на Потос, на 50 метри, додека плажата е на 100 метри.

Содржина на вилата: Во нашата понуда располагаме со десет двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија лоцирани на приземје, прв и втор кат од вилата. Двокреветни студија се сместени на приземје, трокреветни студија се сместени на прв кат, додека четворокреветни студија се наоѓаат на приземје и на втор кат и се разликуваат во цената. Вилата располага со уреден двор со игралиште за деца и скара. Во склоп на вилата има паркинг простор и вилата El Greco Studios, а спроти паркингот има супермаркет.

Содржина на собите: Сите студија располагаат со мини кујна (фрижидер, мини електричен шпорет, прибор без тави), наменета за приготвување лесни оброци, WiFi (слаба конекција)и клима уред, чија употреба е вклучена во цената. Постелнината и пешкирите се менуваат на секои пет дена, додека чистењето се врши секој ден.

 

Cena je izražena samo u evrima.
Vila Tip 18.05 28.05 7.06 17.06 27.06 7.07 17.07 27.07 6.08 16.08 26.08 5.09 15.09 25.09
Vila
El Greco
TV, AC
1/2 PStd / 100* 130* 355 455 560 695 695 695 590 285* 210* 145* 85*
1/3 PStd / 90* 105* 365 470 575 700 700 700 605 215* 165* 115* 85*
1/4 PStd / 80* 90* 395 505 605 725 725 725 630 185* 145* 95* 75*
1/2 Std / 100* 140* 380 490 600 725 725 725 630 295* 220* 160* 95*
1/3 Std / 90* 115* 390 500 610 735 735 735 645 225* 180* 125* 95*
1/4 Std / 85* 95* 450 560 670 800 800 800 700 190* 155* 115* 80*
Upotreba klime / Uračunata Uračunata Uračunata Uračunata Uračunata Uračunata Uračunata Uračunata Uračunata Uračunata Uračunata Uračunata Uračunata
Легенда
  • 1/2 Std – Dvokrevetni studio;
  • 1/2 PStd – Dvokrevetni studio u prizemlju;
  • 1/3 Std – Trokrevetni studio;
  • 1/3 PStd – Trokrevetni studio u prizemlju;
  • 1/4 Std – Četvorokrevetni studio;

– Crvenom bojom su obeleženi prodati studiji/apartmani
– Cene označene zvezdicom (*) su cene paket aranžmana (smeštaj i prevoz, bez teritorijalne doplate za prevoz) po osobi

-Услуги за групна придружба и сместување (апартман/студио I категорија) на база 10 ноќевања, во случај на смени со * и цената за превоз но без доплата за превоз северно од Ниш, услуги на претставници од агенцијата.