• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

BLUE STAR 3* (1)

Положба: хотелот се наоѓа во центарот на Будва.
Сместување: располага со 24 соби, опремени со сопствена бања, ТВ со кабловска, централна клима, телефон.
Содржини: ресторан со летна тераса. Се служи национална и интернационална кујна. 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)     
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.