Vila Panagiota 10 nokji (100)


Локација: Вилата е од неодамна, недалеку од центарот на одморалиштето, на околу 30 метри од песочната плажа. Во близина има бројни ресторани, кафулиња, таверни.

Содржина на вилата: Вилата има двор, рецепција, а има студија на приземје, горно приземје и на спрат. Вилата нема сопствен паркинг, но може да се паркира до самата вила.

Содржина на собата: Има двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија и сите имаат кујна (шпорет со две рингли, мал фрижидер и садови), бања со туш кабина, LCD телевизор, WI-FI (мал проток ) што е вклучено во цената, клима, тераса со мрежи против комарци и гарнитури за седење. Постелнината ја менуваат самите корисници на сред смена и самите ја одржуваат чистотата на сместувачките единици. Вилата нема крпи. За последниот ден од престојот обезбедена е соба и тераса, како и тушеви во дворот и тоалети до рецепција.

Аранжмани на 10 ноќевања

Vila Tip 26.05 05.06 15.06 25.06 05.07 15.07 25.07 04.08 14.08 24.08 03.09 13.09 23.09
Vila
Panagiota
TV, AC
1/2 Std 85* 135* 175* 495 565 655 675 675 675 535 190* / /
1/3 Std 75* 110* 140* 505 575 665 685 685 685 545 150* / /
1/4 Std 70* 100* 130* 515 585 675 695 695 695 555 135* / /
1/2 PStd 80* 115* 165* 425 535 605 645 645 645 505 180* / /
1/3 PStd 70* 100* 130* 435 545 615 655 655 655 515 140* / /
1/4 PStd 65* 90* 120* 465 565 645 675 675 675 535 125* / /
1/5 PStd 60* 85* 110* 505 585 675 695 695 695 555 115* / /
Употреба на клима 5€ на ден 5€ на ден 5€ на ден 5€ на ден 5€ на ден 5€ на ден 5€ на ден 5€ на ден 5€ на ден 5€ на ден 5€ на ден / /