Angeliki House 10 ноќи сопствен превоз (53)

Куќата се наоѓа околу 100 m oд плажа, а од центарот околу 300 m, на излез кон Уранополи, во мирниот дел на местото. Една од најновите е во Ставрос, со убаво уреден двор, опкружен со зеленило и цвеќе и скара. Сопствениците се љубезни и на помош на гостите за се што им треба.

 
 

 
 
ГАЛЕРИЈА
 
 
  • ГАЛЕРИЈА
  • МАПА
  • УСЛОВИ
Напомени 

 – 2 деца до 10 год можат да користат еден кревет. Дете од 0-3 год може да дели кревет со родителите.
– Клима вклучена во цената, WI-FI и пешкири бесплатно.

 

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.