• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

OASIS HOUSE sopstven prevoz (53)

 

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 31.12.2018

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА СО 40% АВАНС И ДОПЛАТА ДО 01.04.2019

 

Се наоѓа на пешачката зона во Аспровалта во централниот дел на летувалиштето, оддалечена околу 30m од плажата. Делумно е  реновирана, со слаткарница / пицерија на приземјето, каде што гостите кои престојуваат во куќата имаат специјален попуст...

 

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН ЗА 10 НОЌЕВАЊА

Тип на сместување 

23.05.-
02.06.

02.06.-
12.06.

12.06.-
22.06.

22.06.-
02.07.

02.07.-
12.07.

12.07.-
22.07.

22.07.-
01.08.

01.08.-
11.08.

11.08.-
21.08.

21.08.-
31.08.

31.08.-
10.09.

10.09.-
20.09.

20.09.-
30.09.

1/2

studio

135 

195

295

415

465

515

545

545

545

425

305

235 

135

1/3

studio

155 

215

325

445

495

545

575

575

575

455

335

255 

155

1/4+1 apartman BPM

195 

275

445

615

715

835

875

875

875

725

525

345 

195

1/4 apartman PM 

205 

285

455

625

725

845

885

885

885

735

535

355 

205

1/4+1 apartman PM

215 

295

465

635

735

855

895

895

895

745

545

365 

215

 BPM-страничен поглед море; PM-поглед на море

 

Напомена 

Цената вклучува користење на интернет, клима и пешкири.

Две деца до 10 год можат да користат еден кревет. Дете до 3 год може да престојува без сопствен кревет

 

Тип на сместување:

1/2 studioво една просторија чајна кујна и 1 брачен кревет или 2 единечни кревети.

1/3 studioво една просторија чајна кујна и 1 брачен кревет 1 1 единечен кревет.

1/4 apartman – во една просторија кујна и канабе кое се развлекува во брачен кревет, во другата просторија брачен кревет.
1/4+1 apartman - 
во една просторија кујна со канабе кое се развлекува во брачен кревет и фотелја на развлекување, во другата просторија брачен кревет. 

GPS КООРДИНАТИ: 40°43'07.4"N 23°42'29.0"E 

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: WI-FI, кафе бар

СОДРЖИНА НА АПАРТМАНИТЕ: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, клима, купатило, LCD TV, решо, балкон, Wi-Fi

 

Плаќањето е во денари по курс 1 еур=62 ден 

 

ВАЖНО!

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!