IGLIKA PALACE 4*(35)

Хотел Иглика Палас 4 *

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА – 15 % ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2023

 

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН во двокреветни соби .

 

Цените за студио и апартмани се по соба на ден . 

16.12 -29.12.2023

 

05.03-31.04.2024

 

   30.12-   05.01.2024

 

 

06.01-09.02.2024

 

 

 

10.02-17.02.2024 18.02-04.03.2024
Вид на сместување

Економи Соба 2+0            57€         78€           60€ 78€ 60€
Економи Еднокреветна 1+0            94€        138€          96€ 138€ 96€
Двокреветна Соба (With Shower) 2+1            63€         86€           74€ 86€ 74€
Еднокреветна соба ( With Showe ) 1+0            94€         149€          112€ 149€ 112€
Двокреветна Соба (With Bathub ) 2+1 65€           88€            77€       88€ 77€
Еднокреветна Соба ( With Bathub) 1+0 96€          154€           115€ 154€ 115€
Студио стд 2+2/3+1 189€           256€           222€ 256€ 222€
Студио Супeриор 4+1/3+2 250€           340€            295€ 340€ 295€
Двоспален Апартман 4+2 276€            373€            325€ 373€ 325€
Фемили Апартман 6+2 375€            510€             441€ 510€ 441€
Вила ИГЛИКА –Наем на ден 4+2 92€ 138€ 104€ 138€ 104€


 

НАПОМЕНА : За сместување во студио задолжително се наплатуваат мин. 3 редовни суми.

 

 

Во цената е вклучено : појадок и вечера,

-Бесплатно  кафе,чај и слатки од 16ч до 17ч во ресторанот, користење на внатрешен базен,финска сауна, билкова сауна, парна бања,  -ски гардеробер, интернет  во лоби,

-Детски кат и фитнес ,паркинг бесплатен- ограничени места

-Дополнителни услови :

-Дете до 1.99 год. на дополнително легло – бесплатно

-Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во соба – бесплатно

-Возрасен на дополнително легло во соба – 25% попуст

-Две деца до 11.99 со 2 возрасни сместени во студио – бесплатно

-4-ти возрасен на дополнително легло во студио – 25% попуст

-3-то дете во студио на дополнително легло – 50% попуст

-Дете до 11.99 год. на редовно легло во соба – 25% попуст (не важи за Нова Година)

-Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 45€

-Доплата за Новогодишна вечера за клиентите сместени во вили возрасни-60€  дете-32€

-Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

-Доплата за полупансион на клиентите кои се сместени во вилите 14€ по лице на ден, 1 деца од 2 до 11.99 7€ на ден

БОРОВЕЦ
 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive