МАКСИ 5*

МАКСИ  ПАРК ХОТЕЛ СПА 5* – ВЕЛИНГРАД
цени валидни до 31.12.2023

(цените не важат за време на верски или национални празници )

 

Вид на сместување Нед.-чет НП Пет-саб

 

НП

Нед-чет

 

ПП

Пет-саб

 

ПП

Студио Стандард (2+1) 120 € 140 € 145 € 162 €
Еднокреветна  соба стандард(1+1) 92 € 110 € 106 € 124 €
Делукс Студио (2+1) 142 € 164 € 164 € 190 €
 Премиум Студио(2+2) 148 € 176 € 176 € 206 €
Јуниор суит (2+2) 155€ 188€ 184€ 216€

 

 

Едноспален Апартман ( 2+2) 118€ 132€ 146€ 160€

 

Цената е по студио,премиум или јуниор суит, суит на ден,  за основните легла, и вклучува: ноќевање со појадок,или полупансион  користење на 3 внатрешни базени со минерална вода ,2 надворешни базени со минерална вода 36 ОС, џакузи, сауна парк, руска сауна,финска сауна, фитнес, парна бања, релакс зона, интернет, паркинг.

  Дополнителни услови:

  • Деца до 11,99 години – БЕСПЛАТНО
  • Возрасен на дополнително легло во студио/премиум и јуниор суит доплаќа по табелата
Доплата Нокевање со појадок Полупансион
Возрасен над 12 години 30 € 47 €