• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

PANAJOTIS HOUSE sopstven prevoz (53)

Куќата се наоѓа во мирниот дел на Ставрос, на околу 500m oд плажа. Има туш и скара во двор. Студијата и апартманите се комфорни, комплетно опремени со вкус. Сите имаат и трпезариска маса. Паркирањето е можно пред куќата, во непрометна улица.

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН ЗА 10 НОЌЕВАЊА
Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден
                                                                                                                                   
Напомена
- 2 деца до 10 год можат да користат еден кревет. Дете од 0-3 год може да дели кревет со родителите.
- Климата е вклучена во цената, WI-FI и пешкири бесплатно.
Тип на сместување:
1/3 studio - во една просторија чајна кујна и еден брачен кревет и еден единечен. 1/4 studio – во една просторија чајна кујна и два брачни кревети
1/6 apartman – во една просторија чајна кујна и два брачни кревети, во друга просторија еден брачен кревет 1/7 apartman – во една просторија чајна кујна и два брачни кревети, во друга просторија еден единечен и еден брачен кревет Во поедини случаи можни се отстапувања од стандардните димензии на креветите. GPS КООРДИНАТИ: 40°40'04.3"N 23°41'17.0"E
СОДРЖИНА НА КУЌАТА: двор, WI-FI, скара
СОДРЖИНА НА СТУДИЈАТА: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, гарнитура за седење на тераса, клима, купатило, решо, тераса, LCD TV, пешкири
СОДРЖИНА НА АПАРТМАНИТЕ: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, гарнитура за седење на тераса, клима, купатило, решо, тераса, LCD TV, пешкири
Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!