VILA PEPI - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Вилата располага со двокреветни студија и двокреветни студија со дополнителен кревет, кои се наоѓаат на првиот кат од вилата. Некои од студијата имаат директен поглед кон морето. Сите сместувачки единици имаат опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi и клима чие користење е вклучено во цената на аранжманот.

 

- 1/2 + 1 STD PM и 1/2 STD PM имаат директен поглед на море

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62


Локација: Вилата се наоѓа во првиот ред вили, на сама плажа, во централниот дел на Полихроно.

40.0177402416359, 23.529261277277712