VILA PANORAMA, 10 ноќи,сопствен превоз(17)

Локација: Вилата се наоѓа на височинка, на околу 550 метри од плажата.

Опис: Располага со двокреветни и двокреветни студија со дополнителен кревет, трокреветни апартмани и четворокреветни дуплекс апартмани кои се наоѓаат на високо приземје или кат. Сите сместувачки единици се опремени со кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi и клима уред чие користење е вклучено во цената на аранжманот. Вилата има просторија за чување багаж на денот на смената. Пред вила Панорама има паркинг, а во непосредна близина има и супермаркет. Вилата располага со базен, околу кој има лежалки и чадори. Овој објект се препорачува за сите категории туристи.

 

 20% попуст за уплати во целост до 31.12.2023.

10% попуст за резервации до 31.12.2023 со уплатени 40% аконтација

 

 

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62