• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

PRESPA 3*

 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
-10% за уплати до 30.11.2019

* Цените се со вкалкулиран попустРЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2019-2020

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
- користење на  фитнес.

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса за престој 1€ на ден возрасен и деца 0,5€ ( 2-12 г.)
- Community taxx 0,5 € по лице на ден
- Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна ) 50€ / 25€ дете ( 2-12 г.)

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1)  -10% за уплати до 30.11.2019г. 7=6 за пристигнувања во период 05.01-18.01.2020 и од 04.03.2020.


Минимум престој 5 ноќи

 

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.