SEA VIEW APARTMENTS (24)

Вилата се наоѓа во Врахос на прв ред на плажа. Пред неа има бар на плажа со лежалки (кои не се бесплатни, се користат со пијалок или закуска).

Сите апартмани се едноспални, т.е имаат спална соба со еден дупли и еден единечен кревет,  во кујната која е одделена од спалната соба има уште едно легло. Кујната е опремена со прибор за готвење и јадење, мини шпорет со рерна, аспиратор, мал фрижидер, клима (со доплата од 6еур на ден, на лице место) ТВ, сопствен тоалет со туш кадичка, балкон со поглед кон море.

Капацитетот на сите апартмани е за четири возрасни лица + едно дете до неполни 6 год, кое спие со родители

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2023, СО 100% УПЛАТА ДО 10.01.2023

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

Првите два и последните два термина се промо , и не подлежат на попуст

 

Датуми Апартман со 1 спална соба за 5 лица
21.05.2024 - 28.05.2024 159 €
28.05.2024 - 04.06.2024 239 €
04.06.2024 - 11.06.2024 289€
11.06.2024 - 18.06.2024 339€
18.06.2024 - 25.06.2024 399€
25.06.2024 - 02.07.2024 439€
02.07.2024 - 09.07.2024 579€
09.07.2024 - 16.07.2024 609€
16.07.2024 - 23.07.2024 619€
23.07.2024 - 30.07.2024 639€
30.07.2024 - 06.08.2024 639€
06.08.2024 - 13.08.2024 639€
13.08.2024 - 20.08.2024 599€
20.08.2024 - 27.08.2024 489€
27.08.2024 - 03.09.2024 439€
03.09.2024 - 10.09.2024 329€
10.09.2024 - 17.09.2024 229 €
17.09.2024 - 24.09.2024 189 €

Информации за превозот накнадно!

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

  • За уплата на два последователни термини одобруваме 10% попуст на вториот термин(овој попуст не е важечки за промо термините)
  • Попустите не може да се комбинираат,
  • Во студио е дозволено сместување на лица согласнопредвидениот капацитет (број на кревети)
  • Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус
  • Препорачуваме патничко осигурување 150 ден.

Локација

Gps координати: 39°11’04.7″N 20°32’18.3″E