• Бул. Ослободување
 • Лок. 8, 6250 Кичево

SEA VIEW APARTMENTS (24)

Вилата се наоѓа на прв ред на плажа, пред неа има бич бар со лежалки (кој не се бесплатни, се користат со пијалок или закуска).

Сите апартмани се едноспални, т.е имаат спална соба со еден дупли и еден единечен кревет, и во кујната која е одделена од спалната соба има уште едно легло. Кујната е опремена со прибор за готвење и јадење, мини шпорет со рерна, аспиратор, мал фрижидер, клима (со доплата од 5еур на лице место) ТВ, сопствен тоалет со туш кадичка, балкон со поглед кон море.


Капацитетот на сите апартмани е 4 возрасни лица + 1 дете на дополнително легло ранџо и не е дозволено за 5то возрасно лице.

Gps координати: 39°11’04.7″N 20°32’18.3″E


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

Последните два термина се промо , и не подлежат на попуст

 

Удобности

 •  Клима
 •  WI-FI
 •  Кујна
 •  TV
 • Цени - Табела
 • WI-FI
 •  Кујна
 • TV
 • Цени - Табела
 • Цени по соба
Датуми1BED ROOM APP
15.06.2022 - 22.06.2022 299 €
22.06.2022 - 29.06.2022 359 €
29.06.2022 - 06.07.2022 389 €
06.07.2022 - 13.07.2022 449 €
13.07.2022 - 20.07.2022 489 €
20.07.2022 - 27.07.2022 489 €
27.07.2022 - 03.08.2022 489 €
03.08.2022 - 10.08.2022 489 €
10.08.2022 - 17.08.2022 489 €
17.08.2022 - 24.08.2022 459 €
24.08.2022 - 31.08.2022 439 €
31.08.2022 - 07.09.2022 379 €
07.09.2022 - 14.09.2022 279 €
14.09.2022 - 21.09.2022 229 €
21.09.2022 - 28.09.2022 169 €
Превоз

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

 • Скопје (Дрводекор) – 55€ по лице 
 • Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -65€ по лице
 • Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -55€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

 • Битола (спортска сала)-50€ по лице
 • Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -50€
 • Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -55€ по лице
 • Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице
 • Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -55€ по лице

Време на поаѓање за Врахос:

 • 01:00 h Скопје (Дрводекор) трансфер до Битола
 • 01:45 h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) трансфер до Битола
 • 12:45 h Штип (паркинг пред пошта) трансфер до Битола
 • 02:30 h Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново) трансфер до Битола
 • 03:20 h Прилеп (бензинска пумпа Лук Оил)
 • 04:00 h Битола (Автобуска Станица Транскоп на Перон)
 • 03.15 h Ресен (спроти автобуска станица)-Трансфер до Битола
 • 02:30 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола)
 • 02.15 h Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола
 • 02:45 h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол)