• Бул. Ослободување
 • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA PARK (14)

Вила “PARK” се наоѓа во почетокот на Будва, на околу 400m од Словенска плажа. на улица на која има маркети, хотели, ресторани.. Се состои од повеќе бунгалови во прекрасно уреден голем двор со големи дрвија кој дава убава сенка на дворот и терасите. Располага со двокреветни и трокреветни соби, сите опремени со фрижидер, сопствено купатило, балкон, гардеробер.. Wi-Fi интернет (на рецепција) и КЛИМА - БЕСПЛАТНО.                                             

Цена по лице за 7 / 8 дена ноќевања со вклучен превоз 

Вила "PARK"
Будва
термин  ЈУЛИ АВГУСТ
17 24 31 07 14
бр. ноќи  7 7 7 7 7
Сместување во 1/2 | 1/3 соби
169 179 189 189 169
Доплата за појадок 4€ по лице од ден во х.Парк на сама плажа
Доплата за вечерa 8€ по лице од ден во х.Парк на сама плажа

НАПОМЕНА

 • Цените се дадени по лице за 7 ноќи / 8 дена со вклучен превоз;
 • Сместувањето е според термините во табелата, додека поаѓањето од Македонија е претходниот ден, навечер;
 • Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
 • При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
 • Дете до 5 год - БЕСПЛАТНО сместување, доплата само за превоз 30€;
 • Дете од 5 до 12 год -10% попуст од цената на возрасен;
 • 3-то лице плаќа полн износ и се сместува на 3-то редовно легло;
 • Појадокот и вечерата се служат во Хотел “Park” на сама плажа.
 • Превоз од: Штип / Велес / Куманово / Скопје. Се патува според протокол преку Косово и Албанија;
 • За патување со сопствен превоз -10€ од цената;
 • Превозот ги остава/зема патниците пред вилата;
 • Wi-Fi интернет - БЕСПЛАТНО!!
 • Туристичка такса 1€ од ноќевање /задолжителна/ се плаќа на лице место.