• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Bella Vista 3* (61)

Регуларна понуда од Bella Vista 3*

 

Hotel BELLAVISTA 4*

Tип на Соба

01.06 - 30.06

01.07 - 31.08

01.09 - 30.09

Цена по соба на ден

Ноќевање со Појадок

DBL

1 ADL

80

109

81

1 ADL + 1 CHD (2-11,99)

80

109

81

1 ADL + inf

80

109

81

2 ADL

80

109

81

STUDIO 02

1 ADL

83

114

84

1 ADL + 1 CHD (2-11,99)

83

114

84

2 ADL

83

114

84

Доплата за Вечера + 10€ по лице на ден

Минимум престој 3 ноќи

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР = 61.80 МКД