• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

ВИЛА АНАСТАСИЈА (70)

Се наоѓа на 70 м.од најубавиот дел на плажата во Неа Потидеа и шеталиштето

Сите сместувачки единици ( и апартманите, студиото и дуплексот ) имаат комплетно опремена кујна , сопствено купатило , ТВ , интернет ,клима вклучена во цената.

Цените во табелата се изразени во евра  и се однесуваат на наем за 7 ноќевања .

Можност за повеќе ноќевања вон термините , на Ваше барање.

Плаќањето се врши во денарска противредност.

 

 ЦЕНОВНИК за НАЕМ ЗА 7 НОЌЕВАЊА

 

ТЕРМИН

АПАРТМАН

(максимум до  5  особи)

ДУПЛЕКС

(максимум до 8 особи)

05.06 – 12.06

235

355

12.06 – 19.06

235

355

19.06 – 26.06

235

355

26.06 – 03.07

235

375

03.07 – 10.07

315

395

10.07 – 17.07

335

465

17.07 – 24.07

385

565

24.07 – 31.07

385

565

31.07 – 07.08

385

565

07.08 – 14.08

385

565

14.08 – 21.08

385

565

21.08 – 28.08

315

455

28.08 – 04.09

255

385

04.09 – 11.09

205

325

11.09 – 18.09

195

315
Апартман бр.10 (на втор кат – тераса со поглед на море ) 2+1+2 + можност за помошно легло за 6-та особа

(Во спалната соба има брачен лежај и единечен кревет , во дневната има лежај на расклопување за 2 особи ,а може да се додаде и помошен кревет за 6-та особа по потреба)

Апартман бр.8 (на втор кат – 2 тераси од кои едната е  со поглед на Море) 2+2+1

(во спалната соба има брачен лежај,со можност за дополнително легло за 1 особа  и во кујната има лежај на расклопување за 2 особи )

Студио  бр.6  ( прв кат – голема тераса со поглед на две страни – на задна страна и на предна влезна страна  на вилата ) 2+2

( два брачни лежаи )

Апартман бр.4 ( прв кат – тераса од предна страна на вилата )2+1+2

( во спланата соба има  брачен лежај и единечен кревет , а во кујната има кревт на развлекување за 2 особи )

Апартман бр.2 ( први кат – тераса со поглед на задна страна) 2+1

(има брачен лежај во спалната соба + единечен кревет во кујната )

Дуплекс бр.11 (со двор )(2+1)(2+1)+1+1 можност за помошен кревет +1 помошен во кујна

(Во едната спална има брачен лежај и единечен кревет ; во втората спална соба има  брачен лежај и единечен кревет и можност за помошно легло + 1 особа може да спие на кауч во кујна )

Апартман бр.12 (со двор ) (2+2) +2

(2 брачни кревети во спалната соба + лежај на развлекување за 2 особи во кујната)