• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Lucky Bansko 5* (35)

                                                                                                                                                                                                                Локација: на 1.5 километар од Гондолата, на 450 метри од центарот на Банско
Капацитет: 127 студија и апартман
Хотелски содржини: ресторан, лоби бар, конференциска сала, интернет пристап, ски остава, СПА центар (затворен базен, две сауни, Џакузи, солариум, парна бања, масажа, хидро масажа), чување и нега на деца 2-6 год., подземен паркинг.
Опременост на собите: ТВ, телефон, безжичен интернет, сеф, минибар и фен
Вид на сместување 07.04-24.04.2019

 

30.04-06.06.2019

07.06 -30.11.2019

 

 

25.04-29.04.2019
Студио ЛУКС (2+1) 66€ 72€ 74€
Едноспален апартман ЛУКС (2+1) 77€ 84€ 85€
Едноспалена партман ДЕЛУКС (2+2) 96€ 108€ 104€
Едноспален ЕГЗЕКУТИВ (2+2) 123€ 142€ 131€
Двоспален апартман ЛУКС (4 +1) 146€ 163€ 154€
Двоспален апартман ЕГЗЕКУТИВ (4+1) 172€ 189€ 180€
Во студио лукс и апартман лукс може да се сместат макс. 2 возрасни + 1 дете до 15.99 год.
Во апартман делукс и апартман егзекутив може да се сместат макс. 2 возрасни + 2 деца до 15.99 год./3 возрасни + 1 дете до 15.99 год.

 

Цените се во евра за наем на соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

Ноќевање и појадок
Внатрешен базен, базен за деца, солен базен и солена соба, ледена соба, џакузи, сауна, парна бања
Детски кат

Дополнителни услови :

Дополнителните легла во сите видови сместување се бесплатни
Доплата за полупансион : возрасен – 16€, дете од 4-11,99 год. – 10€


Во цените не е вклучено :

патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден