• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Sunrise Royal Makadi Resort 5* (22)

                                                                                                                                  
Пакет цена по лице за 6 ноќи All inclusive / 7 дена

Sunrise Royal Makadi Resort 5* 11.06.19 18.06.19 25.06.19 02.07.19 09.07.19 16.07.19 23.07.19 30.07.19 06.08.19 13.08.19 20.08.19 27.08.19
DBL Family Bunk Beds Room 672 672 672 672 672 672 685 753 753 753 753 743
1-во дете до 13,99 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215
2-во дете до 13,99 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215
DBL Family Room GV/PV 734 734 734 734 734 734 747 815 815 815 815 805
1-во дете до 13,99 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215
2-во дете до 13,99 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215
Dbl Pool View 548 548 548 548 548 548 561 628 628 628 628 619
1-во дете до 13,99 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215
2-во дете до 13,99 383 383 383 383 383 383 390 423 423 423 423 419
Sgl Pool View 709 709 709 709 709 709 729 827 827 827 827 814
1-во дете до 13,99 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215
2-во дете до 13,99 464 464 464 464 464 464 474 523 523 523 523 516
TRL Family Bunk Beds Room 659 659 659 659 659 659 673 740 740 740 740 731
1-во дете до 13,99 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215
TRL Family Room GV/PV 722 722 722 722 722 722 735 802 802 802 802 793
1-во дете до 13,99 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215
TRL Pool View 535 535 535 535 535 535 549 616 616 616 616 607
1-во дете до 13,99 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215 215

Цените се дадени по лице и истите вклучуваат:

6 ноќевања на улусга All inclusive
Авионски билет со чартер лет на релација Скопје - Хургада - Скопје (директен летдозволени 20 кг чекиран багаж по лице
Трансфер  аеродром - хотел - аеродром
Организација на аранжманот

Цената не вклучува:

Аеродромски такси во висина од 80 еур по лице (25 еур за деца до 1.99 г)
Египетска влезна виза - за патници со маккедонски пасоши се добива на аеродром при пристигнување во Хургада.
Потребно е да имате пасош со важност најмалку 6 месеци од датумот на завршување на Вашиот престој во Хургада и хотелска резервација.
Цената на визата е 25$ и истата се плаќа на лице место.
Пансионски услуги во хотелот после одјавување на собите
Патничко осигурување
Факултативни екскурзии и индивидуални трошоци.

Сите цени се изразени во евра, плаќањето е во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 денари.