• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

ПЕФКОХОРИ

Diana House-10 ноќи/сопствен превоз (53)

Сопствен превоз
 
Оддалеченост од плажа

100 метри

 
25% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ЗА СМЕНИТЕ ОД 25.05-04.06.2022 / 04.06-14.06.2022

Се наоѓа во централниот дел на летувалиштето на неполни 100 m oд плажа, во мирна улица. Делумно е реновирана 2011 год. и модерно опремена. Располага со двокреветни и трокреветни студија, како и четворокреветни дуплекс апартмани, на високо приземје и прв кат. Погодна е за парови и за семејства. Во свој состав има и кафе бар, рецепција, паркинг за гостите на дуплекси.

 
 

 
 
  • Услови за деца во студио/ апартман • две деца до 10 г. Можат да користат еден кревет. Дете 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
  • Користење на климата 5 еур на ден.
  • Бесплатен WI-FI: АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ЗАРАДИ ТЕХНИЧКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

 

Локација