Yanakiev 4* (35)

 

ХОТЕЛ МУСАЛА (ЈАНАКИЕВ)  4* БОРОВЕЦ

МИН.ПРЕСТОЈ 4 НОЌЕВАЊА

Цени по лице на ден во двокреветна соба

Цени по соба на ден за 2 лица во апартман

ВИД НА СМЕСТУВАЊЕ

 

ПОЛУПАНСИОН

01.12-22.12.2023

 

09.03-15.04.2024

23.12-29.12.2023

 

17.02-08.03.2024

06.01-09.02.2024

30.12-01.01.2024 02.01-05.01.2024

 

10.02-16.02.2024

ДВОКРЕВЕТНА СОБА(2+1) 62€ 104€ 153€ 127€
АПАРТМАН(2+2) 164€ 275€ 412€ 319€

 

 

 

Во цената е вклучено : појадок , вечера , внатрешен базен , паркинг , интернет , сауна (16 до 19 часот )

Доплата за соба со поглед на стаза 5 евра по лице на ден

Новогодишна вечера 130 евра возрасни / 70 евра за дете од 6-11.99 години

ДЕЦА ДО 5.99 ГОД-БЕСПЛАТНО

ДЕЦА ОД 06-11.99 ГОД , НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГО ВО СОБА ПЛАЌА 21€
ДЕЦА ОД 6-12.99 ГОД , НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО ВО АПАРТМАН ПЛАЌА 12€
ВОЗРАСЕН НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО ВО ДВОКРЕВЕТНА СОБА 30 % ПОПУСТ ОД ЦЕНАТА
ВОЗРАСЕН НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО ВО АПАРТМАН ПЛАЌА 25 €

БОРОВЕЦ
 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Фитнес