VILA Pelekanos - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Располага со двокреветни и трикреветни студија кои се наоѓаат на прв кат. Студијата имаат кујна, бања/тоалет, тераса, WiFi интернет, ТВ и клима (доплата на лице место 7 € на ден). Во непосредна близина на вилата има пекари и супермаркет.

 

-20% попуст за уплата во целост до 29.02.2024
-10% попуст за резервации до 29.02.2024 со 40% уплатена аконтација

 

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вилата се наоѓа на 250 метри од плажата и на околу 150 метри од шеталиштето.