• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

H TOP CARTAGO NOVA 3* (1)

                                                                                                                           
Локација: Хотелот се наоѓа на поморскиот дел на шеталиштето во Malgrat de Mar меѓу областите на Calella и Blanes . Овој неверојатен хотел има одличен поглед кон морето или кон планините во зависност од која страна е собата од вашата резервација. Совршен за поединци, парови и семејства, бидејќи се наоѓа на само 25 метри од плажа и во околина на голем избор на барови, продавници и ресторани покрај море на самата променада на Малграт де Мар,  на 400м од центарот и железничката станица. Малграт де Мар е тивко место со традиционален и културен живот, многу зелени површнини и плажа долга 4,5 км. 
Опис: Хотелот располага со ресторан кој нуди традиционална и меѓународна кујна, бар, отворена тераса покрај базенот, базен со дел за деца, пинг понг…
Сместување: Сите соби се климатизирани,  имаат балкон, целосно опремена бања, телефон, ТВ, сеф со доплата.
Плажа: 25м
Услуга: FB+

 EARLY BOOKING !!!
за резервации направени до 31.05.2019
                                                                                                                                                                                                                 
BO ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО:
* 7/10 ноќевања на база наведената услуга.
* Авионска карта на релација Скопје – Барселона – Скопје со 1 парче чекиран багаж (до 20кг) и 1 парче кабински багаж (макс. Димензии 56х45х25) по лице
* Организиран трансфер аеродром – хотел – аеродром во Шпанија

ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО:
* Аеродромски и административни такси во износ од 60еур
* Патничко здравствено осигурување
* Туристичка такса – се плаќа директно на рецепција во хотел