• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

ХОТЕЛ ПРЕСТОЛ 3*

Хотелот Престол е сместен на 7 км од еден од најубавите градови во Македонија, Охрид, кој е познат и како град на светлината. Хотелот се наоѓа веднаш покрај патот од неверојатното Охридско Езеро, со прекрасен поглед на езерото и планините. 

Сите соби имаат ТВ, клима, сеф, фрижидер и минибар.


 

Дадените цени се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат : 
  • Ноќевање со појадок / појадок и вечера 
  • Користење на надворешен базен и џакузи
- Деца до 4.99 год. се сместуваат бесплатно 
- Деца од 5-11.99 год. – доплата 50% од сумата