VILA WHITE SANDS (24)

White Sands студијата се наоѓаат на самата плажа. Оваа вила располага со трокреветни студиjа кои имаат страничен поглед кон море. Сите студија се опремени со кујна, клима (со доплата од 5еур на ден – се плаќа на лице место), телевизор, сопствен тоалет, wi fi и балкон. Во долниот дел на вилата има прекрасен ресторан во кој можете да уживате во убавите грчки специјалитети. Вилата има сопствени лежалки на плажа кои се бесплатни за гостите (за секоја соба по 2 лежалки и еден чадор на последниот ред).

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 15.05.2022

 

Цени по соба
Датуми1/31/3+1
25.05.2022 - 01.06.2022 89 € 109 €
01.06.2022 - 08.06.2022 139 € 159 €
08.06.2022 - 15.06.2022 152 € 161 €
15.06.2022 - 22.06.2022 197 € 215 €
22.06.2022 - 29.06.2022 260 € 278 €
29.06.2022 - 06.07.2022 349€
314 €
369€
332 €
06.07.2022 - 13.07.2022 377 € 449€
404 €
13.07.2022 - 20.07.2022 476 € 539€
485 €
20.07.2022 - 27.07.2022 529€
476 €
539€
485 €
27.07.2022 - 03.08.2022 529€
476 €
539€
485 €
03.08.2022 - 10.08.2022 529€
476 €
485 €
10.08.2022 - 17.08.2022 529€
476 €
539€
485 €
17.08.2022 - 24.08.2022 509€
458 €
519€
467 €
24.08.2022 - 31.08.2022 479€
431 €
489€
440 €
31.08.2022 - 07.09.2022 379€
341 €
389€
350 €
07.09.2022 - 14.09.2022 269 € 319€
287 €
14.09.2022 - 21.09.2022 229€
206 €
249€
224 €
21.09.2022 - 28.09.2022 189 € 209 €
Превоз