• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA JOANNA (53)

                             
20% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 01.02.202010% ПОПУСТ ЗА 40% АВАНС ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И ДОПЛАТА ДО 01.05.2020

Куќата е на околу 180 m од плажата, во мирниот дел, кај кружниот тек, на почеток на Неи Пори од правец на Платамона. Во свој состав има студија за 2 – 4 лица со опремена кујна, купатила и балкони со гарнитури за седење. Предноста и е убаво уреден двор со тревник и цвеќе, летниковец и скара, па ја препорачуваме на семејства со мали деца. Паркирањето е можно на улица пред куќата.


 

Напомени две деца до 10 г можат да користат еден кревет/дете од 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
Користење на климата вклучено во ценатаWI-FI  – вклучен во цената.
АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБИОТ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ПОРАДИ ТЕХНИЧКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.

Такса за престој во приватно смесување во Грција во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин 40% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 ден.

Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.