• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

ВИЛА АЛВИН

 

Локација

Вила Алвин е лоцирана во Саранда, на само неколку чекори од главната градската плажа тука.

 

Опис на објектот

Во вилата има бесплатен интернет и сопствен бесплатен паркинг.

Вилата располага со апартмани опремени со: целосно средена кујна, ТВ, посебно купатило и балкон со поглед на море, планина или пак со поглед кон градот.

Во вилата се дозволени миленичиња.

 

 

Цените се дадени за наем на апартман за 7 ноќи / 8 дена 

  ТЕРМИНИ

   1/2

   1/4

  25.07-01.08.2020

  279€

  315€

  01.08-08.08.2020

  279€

  315€

  08.08-15.08.2020

  279€

  315€

  15.08-22.08.2020

  279€

  315€

  22.08-29.08.2020

  279€

  315€

 

ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ:

 Во цената не е вклучен превоз, дополнително се доплаќа 50€ за возрасен и 30€ за дете.

• Патничко осигурување – може да се купи во агенцијата

• Можност за плаќање: уплата директно во агенцијата, во готовo, со кредитна картичка, трансакциска сметка.

• За сингл соба се доплаќа плус 70% од редовната цена поради вториот кревет.

 

ПЛАЌАЊЕ:

• Плаќањето е во денари по курс 1 евро - 62мкд;

• Уплата при резервација 30% од вкупната сума, доплатата минимум 10 дена пред поаѓање;